Ook in Genève: BRABUS S-Klasse Rocket 900!

De afgelopen dagen regent het autonieuws omtrent de aankomende Autosalon van Genève. Fabrikanten en tuners willen maar al te graag laten zien wat zij op hun stand hebben staan vanaf volgende week.
Zo zal er op de stand van BRABUS onder andere deze Rocket 900 staan welke een krachtigere versie is van de BRABUS S850. We weten niet of de 50 extra pk’s een groot verschil zal op leveren qua prestaties van de auto, maar we zijn zoals altijd meer dan tevreden met wat ze aan het uiterlijk hebben veranderd.
Toegegeven, de styling kit op de BRABUS S-Klasse Rocket 900 is niet heel anders dan die we al eerder gezien van de Duitser tuner maar gaaf is het zeker. De aerodynamische onderdelen zijn meer uitgesproken, de wielen zijn groter en het contrast tussen de witte auto en de carbon fiber onderdelen ziet er ontzettend goed uit.
De Rocket wordt aangedreven door een V12 biturbo motor welke naar het schijnt 900 pk levert en waarschijnlijk een maximaal koppel van ver over de 1.000 Nm. Daarnaast is de auto voorzien van een herziene, Maybach-geïnspireerd interieur met exclusieve functies zoals het sportstuur en sfeerverlichting. De officiële technische gegevens van de BRABUS S-Klasse Rocket 900 worden bekend gemaakt op de Autosalon van Genève waar BRABUS onder meer een BRABUS 850 6.0 Biturbo Coupé, BRABUS 850 6.0 Biturbo Estate en een BRABUS 700 6×6 zal hebben staan.