Audi R8 V10 crasht op Duitse Autobahn

Audi R8 V10 crasht op Duitse Autobahn

Audi R8 V10 Crash

Helaas is de Porsche 918 Spyder crash in China niet de enige ‘supercar’ crash in de afgelopen week. Ook deze Audi R8 V10, welke zou deelnemen aan de StreetGasm 2000 Challenge, raakte helaas betrokken bij een ongeluk op de Duitse Autobahn. Afgaande op de foto’s had dit veel slechter kunnen aflopen!

De Duitse Autobahn staat natuurlijk bekend om zijn lange stukken asfalt waar geen snelheidslimiet van kracht is. Zoals we vorige week zagen kunnen er makkelijk snelheden van boven de 350 km/h gehaald worden, als het dan op de een of andere manier fout mocht gaan heb je echt wel een engeltje op je schouder nodig om dat nog na te willen vertellen.

Gelukkig lijkt het erop dat de bestuurder van deze Audi R8 V10 niet te hard heeft gereden aangezien de brokstukken van het ongeluk redelijk dicht bij elkaar liggen. De bestuurder vervoerde op het moment van het ongeluk een setje wielen en ook dat had voor nare verwondingen kunnen zorgen. Gelukkig wist de bestuurder zonder enige verwondingen uit het wrak te komen en al snel liet hij weten dat hij zich afvroeg of hij deze R8 zou gaan repareren of dat het tijd was voor een nieuw speeltje.

Zoals eerder vermeld heeft de eigenaar van deze Audi R8 V10 (620 pk) zich ingeschreven voor de StreetGasm 2000 Challenge, gelukkig heeft hij nog enkele maanden tot de start in Amsterdam om de Audi te repareren of een nieuwe sportwagen aan te schaffen.

Audi R8 V10 Crash

Audi R8 V10 Crash

Audi R8 V10 Crash

Jorrik Aben

29-jarige petrolhead en mede-oprichter van Hart voor Auto's, dat in 2021 inmiddels zijn 11e levensjaar is ingegaan.